Naredimo fanzin!, večgeneracijska delavnica ob Mednarodnem dnevu družin

Čas: 18.00–19.30

Naredimo fanzin!

večgeneracijska ustvarjalna delavnica ob Mednarodnem dnevu  družin

torek, 15.5., ob 18.00 uri / Mestni muzej Krško / prost vstop

Udeleženci delavnice si bodo najprej ogledali dve razstavi v Mestnem muzeju Krško in nato, s pomočjo različnih risarskih pripomočkov, svoje vtise prenesli na papir. Nastale risbe bodo oblikovali v publikacijo, imenovano fanzin. Vsak sodelujoči bo svoj izvod odnesel domov. Delavnica se je osredotoča na timsko delo pri katerem bo imel vsak udeleženec pomembno vlogo pri procesu nastanka končnega izdelka. Delavnico bosta vodili Špela Sečnik in Nina Sotelšek.

Foto: Nina Sotelšek

Naredimo fanzin!