nedelja, 23. februar 2014nedelja, 23. februar 2014, 16.0018.00

Zimska muzejska delavnica – SCRAPBOOK ALBUM

Nedelja, 23. februar 2014, od 16. do 18. ure.

Izvedba: Nina Sotelšek.

Na delavnici boste lahko ustvarili svoj spominski foto-album v različnih oblikah in velikostih, v katerega lahko prilepite fotografije, slike iz časopisov, trakce, školjke, suho cvetje, štampiljke, barvne papirje …V izdelavo scrapbook albuma je vloženega veliko truda in domišljije, vendar tudi zabave in obujanja spominov.

Delavnica je del počitniških aktivnosti v občini Krško.

Trajanje: 2 uri. Cena: 1,5 EUR.

Od leta 2011 vas v Mestnem muzeju Krško vabimo na poletne muzejske delavnice Pri Valvasorjevih, ki smo jih letos razširili na vse leto in jih še bolj povezali tako z našimi razstavami kot z dogodki in vsebinami, ki jih lahko sodelavci muzeja ponudimo.
Na delavnice vas vabimo ob nedeljah, izjema je aprilska delavnica, ki jo soorganiziramo s Slovenskim šolskim muzejem in je del razstave o izjemnem šolniku Ivanu Lapajnetu.
Prvič vas letos vabimo tudi na nočno delavnico – na noč zvezd v planetarij Sebastjana Jakše, in sicer konec avgusta, ko je zvezdno nebo najbolj zanimivo.
Vsak mesec vam ponujamo nekaj novega in vas prijazno vabimo!

Delavnice so namenjene vsem, ki želite spoznati dediščino, pridobiti nove veščine in preprosto preživeti nekaj ustvarjalnih ur tudi v muzejskem okolju. Vabljeni posamezniki, družine, vsi in vseh starosti.
Cena delavnic vključuje stroške materiala in izvedbe. Zaradi boljše organizacije in izvedbe prosimo za prijave na:
anita.radkovic@mestnimuzejkrsko.si, 07 62 09 244.